Mobile salloni

Shitet nga: Naser 03 Pri 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet 1sh 2sh 3sh jan gjenden te rregullt, 2shi dhe 3shi mund te shtrihen per fjtetje dhe te rregullohen prape per uljen ne to. Dysheku esht i sapo bler mobilet jan prodhim te Simpo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim