Mobile te bajtura

Shitet nga: atdhe 12 Gsh 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes gjithe mobilet e shtepise :
9 Ormana,
3 Tavolina( 1 e bukes)
2 Kauq
7 Karrika te Tavolines te bukes,
1 Fotele
3 TV
2 Tepiha
1 Shporet me plin dhe
1 Frigorifer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim