Mobile te ndryshme

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "NTP Te Dani" 05 Mar 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Mobile me shumic dhe pakic me dimenzione dhe kende sipas porosis qmimi 1 2 3 eshte 450 euro
punojm te gjitha llojet e mobileve kauqa etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim