Mobile te pa perdorura

Shitet nga: Mobile te pa perdorura 15 Mar 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
800 euro janë bler , nuk janë te perdorura, janë shumë te bukura , te përshtatshme . Perdoren per qendrim ditor dhe fjetje . Janë shumë te rehatshme . Është treshi , dyshi dhe fotelja . Per me shumë info : kontakto ne nr :044193329 . Ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim