Mobile

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besim 21 Shk 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 3-2-1 ne gjendje teper teper tmir 2 vjet te perdorura , shes shankun gjendje shum tmir ,frigorifer gorenje 1.5 m dhe shporet i rrymes te gjitha keto i jap me qmim shum shum te volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim