Mobile

Shitet nga: Fadil Jetullahu 13 Mar 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet
3 treseta
1 dyset dhe kthesa

Tel 044 259 283
Qmimi 250€ i negocjushum
Gjinden ne prishitn
Fadil Jetullahi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim