Mobile

Shitet nga: learti 30 Qer 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garnituren dysh tresh prodhim I lesnes dhe treshi shtrihet . gjindemi ne prishtine te interesuarit te lajmerohen ne 045 441 877 cmimi 650 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim