Mobile

Shitet nga: learti 29 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet dyulesi dhe treulesi ( shtrihet ) dhe fotelja fare te paperdorura treshi shtrihet, prodhim nga lesna . gjindemi ne prishtine
cmimi 600 euro , te interesuarit te lajmerohen ne tel 044 267 788
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim