Mobile

Shitet nga: learti 29 Mar 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shitet dyulesi dhe treulesi dhe fotelja prodhim I lesnes , cmimi 650 euro gjindemi ne prishtine , te interesuarit te lajmerohen ne 044 267 788
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim