Mobile

Shitet nga: sokol 19 Gsh 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Mobilet (2 kauqa dhe 1 fotele) te cilat shtrihen dhe jane ne gjendje te rregullt, gjithshtu jane te pershtathsme per fjetje dhe dhome te ndejes.

kontakt Viber: +38649 200 040
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim