Mobile

Shitet nga: valbomna 06 Tet 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes tepihun 2/3 mendafsh ngjyre kafe dhe krem dhe tavolinen per dhome te dites ngjyre kafe te dyja bashke 250 euro gjithashtu shes edhe dhome e femijeve komplet 400 euro dhe nje krevat 160/200 me dyshek dhe mbrojtes te dyshekut 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim