Mobile

Shitet nga: Valon 18 Tet 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 2 2 1 lekur .dhe nje 3 po ashtu dhe nje plakar shum pak te perdoruna 500 t gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim