Mobile

Shitet nga: Alban 26 Tet 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilet nga druri si dhe nje krevat me gjysem rreth
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim