Mobile

Shitet nga: fatos 24 Nën 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobilet treuls dhe fotele qe shtrihen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim