Mobile

Shitet nga: Sabri 19 Jan 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilet te perdorura tresh dysh dhe dy fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim