Mobile

Shitet nga: Sulltane 12 Pri 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile dy, tresh dhe dy fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim