Mobilerija Jeta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: besnik 05 Shk 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm prodhimin dhe riparimin e mobileve 1.2.3 ose te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim