Mobilet 3;2 dhe dy fotele

Shitet nga: ilmi 02 Pri 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilet shum te ruajtura ne gjendje shum te mir dhe jan perdorur shum pak jan 3,2 dhe dy fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim