Mobilet dhoma e dites

Shitet nga: Viktor 06 Sht 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komplet dhome e dites (LESNA), 3/2/1 me tavoline te kafes dhe dollap te TV's. Mobilet jane ne gjendje te mire dhe nuk kane nevoje per riparime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim