Mobilet

Shitet nga: mobile 28 Sht 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet 1sh 2sh 3sh pak te perdorura ne gjendje te rregullt. 2shi dhe 3shi shtrihen(per dy persona)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim