Mobilet

Shitet nga: fatos 03 Dhj 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shiten mobilet 3dhe 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim