Mobilie - tavolina

Shitet nga: Granit 26 Dhj 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Prodhoj tavolina te ndryshme me porosi
me dimensione , dizajne dhe ngjyra te ndryshme
Punoje me shumice dhe pakice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim