Mobilie per sallon zyra

Shitet nga: kadri 01 Pri 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

899 EUR   1 050 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqa 3--2--1 te lekures shum te ruajtur komod per tv italiane dhe njtavolin gjami me nje qmim shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim