Mobilie salloni

Shitet nga: Kimete 24 Tet 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kompletin e kauqave per sallon , treshh , dysh dhe dy fotele, qmimi sipas marreveshjed...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim