Mobilie

Shitet nga: Diamant 14 Nën 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Jane ne gjendje te rregullt si dhe shtrihen.

Cmimi 150 euro, i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim