Mobiliet e sallonit

Shitet nga: Prishtine 19 Mar 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten komplet mobiliet per sallon. Mobilet jane te firmes Lesna.

3 ules,
2 ules,
1 ules,
Po ashtu ne cmim perfshihen edhe tepihu dhe tavolina.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim