Mobiliet për dhomën e ndejës

Shitet nga: Arsim 16 Shk 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiliet e dhomës së ndejës: dy treulës, komodën, tavolinën, tavolinën e punës së bashku me raftin e librave dhe karrigen si dhe tepihun. Mobiliet janë në gjendje të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim