Mobiliet

Shitet nga: Edi 26 Gsh 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Mobiljet/Mojcet treshe, dyshe dhe fotele, jane ne gjendje shume te mire dhe shume te rehatshme per ndeje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim