Mobiliet

Shitet nga: Albert 20 Krr 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy kauqa me shtrirje dhe nje fotele, ne gjendje super te mir, te perdorura vetem 3 muaj. Me nje qmim shume te volitshem 350 euro.

Komoda televizoni me qmim 150 euro

Ne gjendje shume te mire, me qmim te volitshem.
Presim bleres serizo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim