Mobilje ( 2 treules, 1 dyules+fotele, dhe komode..

Shitet nga: mobile 19 Pri 06:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy tre-ules, nje dy-ules ,nje nje-ules250 euro , nje komode per tv e kombinuar edhe per kompjuter nga ana e kundert. shif ne foto 150 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim