Mobilje + TV (Tresh, dysh, fotele)

Shitet nga: Ronis 05 Pri 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes keto mobilje qe po i shihni ne foto jan te ruajtura dhe ket televizor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim