Mobilje (Kauqa) dhe Orman

Shitet nga: Enver 07 Sht 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Te gjithe kauqat ne foto shtrihen dhe munden te perdoren per fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim