Mobilje: Treshi - dyshi - dhe fotelja SIMPO

Shitet nga: Bashkim 22 Pri 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten me qmim te volitëshum dhe në gjendje shumë të mirë mobilje: treshi, dyshi, fotelja dhe tabureja, nga prodhuesi SIMPO
Çmimi sipas marveshjës
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim