Mobilje (Treules, dyules, fotelje, tabure)

Shitet nga: Bujar 15 Shk 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobijet jane nga Italia, gjysem lekure e kafte dhe material ngjyre kremt. Gjithashtu kane dhe 5 jasteke te medhenje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim