Mobilje, divan, komoda, vitrina, teknike e bardhe

Shitet nga: Labi 04 Jan 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes vitrina te perdorura te cilat mund te perdoren si orendi per shtepi ,banesa apo per lokale te cilat kan interier me klasike (antike). Vitrinat edhe pse te vjetra, jane shume te rujtuna dhe funskionale. Materiali i vitrinave (komodave) eshte 100% dru, prodhim i Sllovenise.

Divane (kauqa), funskional dhe shume te rehatshem si per ndej ashtu edhe per gjum.

Teknike e bardh, enelarese BOSCH, e importuar nga Gjermania, ne gjendje shume te mire funksionale.

Shporet i perdorur. Funksionojn te gjitha pllakat dhe furra ne menyre te shkelqyer.


- 1 Vitrine e madhe (foto 1)
- 2 Komoda te vogla (foto 2)
- 2 Divane/kauqa (foto 3)
- 1 Enelarese BOSCH
- 1 Shporet elektrik

Cmimi per te gjitha mobiljet dhe pasijet 450 EUR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim