Mobilje

Shitet nga: Bekim 22 Shk 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Elizabeten 7 pjesshe 1tresh 4fotele dhe 2 karrige me qmim te arsyeshem eshte komode dhe e ruajtur shume mire eshte mobilje e cilesis se larte te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin e dhene ne informate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim