Mobilje

Shitet nga: Lindita 24 Shk 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilet nga prodhesi Lesna. Treshja qe hapet per fjetje, dyshja dhe fotelja. Materiali mikrofiber qe pastrohet lehte,
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim