Mobilje

Shitet nga: n/a 11 Sht 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobiljet te ruajtura e shume te reja me cmim shume te volitshem,tavoline buke me kater karike 90 euro,tavoline per dhome dite 5 pjeseshe 50 euro,tavoline dite per sallon dhe komode me dizajn te njejte te dyja per vetem 130 euro,komode e zeze per tv 30 euro dhe tv philips 40 euro ,te gjitha jane shume kualitet nese diksuh i blen te gjitha i kushtojne vetem 300 euro per info kontakto 045538653
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim