Mobilje

Shitet nga: Naser pllana 29 Nën 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet njesh dysh dhe tresh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim