Mobilje 1, 2, 3

Shitet nga: mobile 09 Dhj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

410 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilje 3,2,1 jone pa perdur. I kam blere qe 5 muaj. I shes per arsyje qe kam ndrru vendbanime dhe hapsira ne banimin e ri eshte e vogel per to.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim