Mobilje 3+2+1+1 dhe komoda

Shitet nga: Privat 17 Tet 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shiten mobiljet 3 set 2 set dhe 2 fotele nga druri po ashtu komoda per tv nga druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim