Mobilje 3,2 si dhe 2 do tele

Shitet nga: ilir 14 Mar 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Garnitura esht shum pak e përdorur dhe 3shi esht qe shtrihet per fete esht shum i përshtashëm të interesuarit munden te kontaktojn ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim