Mobilje Garniturë 2+1+1+tavolinë

Shitet nga: Arion 25 Tet 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garniturën e stilit klasik (2+1+1+tavolinë) nga druri dhe lëkura të llojit ekskluziv. Janë fare pak të

përdorura dhe të mirëmbajtura sikur eksponatet muzeale. Çmimi i garniturës është 350 EURO

(gjysma e çmimit të blerjes).

Të interesuarit mund të lajmërohen në telefonat:

+377 45 500-105
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim