Mobilje Garniture 3+3+2+1, Tavoline dhe Tepihu

Shitet nga: Erhan 28 Shk 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Garnitura 3+3+2+1 shumë pak të përdorura me mbulesa, tavolinë për sallon dhe tepihu 3m. Garnitura është kualitet i lartë, pak vite të përdorura. Arsyeja që po i shes është se po ndrroj vendbanimin dhe nuk mund t'i përdori në hapsirën e re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim