Mobilje/Inventar

Shitet nga: gezim 28 Mar 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
mobiljet jane ne gjendje shume te rregullt dhe shume pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim