Mobilje/Inventar 2 treules, 1 dy ules dhe 1 fotele

Shitet nga: Orhan 09 Pri 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jane te perdorura mirpo mjaft te mirembajtura. Jane produkt i Simpo-s.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim