Mobilje/Inventar dhe rregullime

Shitet nga: Bardh Kukaj 11 Mar 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet garnitura e mobiljeve LESNA qe perbehet nga:
-2 treulës
-1 Fotelje
-2 tepiha.

Treulëset dhe fotelja mund te shtrihen edhe per fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim