Mobilje/Inventar

Shitet nga: Visar 08 Mar 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet treulës që mund të shfrytëzohet për fjetje për dy persona dhe ka vendin që mund të përdoret si depo, Ka ngjyrë hiri, Prodhim Simpo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim