Mobilje Salloni

Shitet nga: ardian 17 Gsh 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kompletin 3sh 2sh 1sh dhe tavoline jane ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim