Mobilje Simpo

Shitet nga: Faton 25 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet
1 tresh, 1 dysh dhe 1 fotele.
Jan ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim